Wczytuję dane...

Rowerki dziecięce

Doskonale wiemy, jak ważna dla każdego maluszka jest aktywność na świeżym powietrzu. Dlatego rowerki biegowe dla dzieci to doskonała propozycja, która pozwoli aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności także poza domem. Wśród naszych propozycji znajdziesz modele trójkołowe i dwukołowe, które idealnie sprawdzą się dla najmłodszych maluszków, zapewniając im bezpieczeństwo i wygodę. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że znajdziesz tutaj coś w sam raz dla swojego smyka!

Rowerki trójkołowe dla dzieci

Są to pojazdy stworzone z myślą o najmłodszych maluszkach, które kochają aktywnie spędzać czas. Rower trójkołowy dla dzieci doskonale sprawdzi się dla nawet kilkunastomiesięcznych smyków, które nie boją się wyzwań i próbują swoich sił w nowych aktywnościach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno trójkołowe modele biegowe, jak i te wyposażone w pedały — dla nieco starszych maluchów. Dostępne są także rowerki dla dzieci z dodatkowym uchwytem, dzięki któremu rodzic może prowadzić wózek podczas dłuższych wypraw, gdy maluch opadnie już z sił.

Wśród naszych propozycji znajdziesz biegowy rower trójkołowy dla dzieci od cenionych producentów takich jak MILLY MALLY oraz QPLAY. Wybrane modele dostępne są także w wersji 2w1 np. Cool Hearts – gdy maluch podrośnie i będzie chciał spróbować samodzielnie swoich sił, wystarczy przerobić go z trójkołowego rowerka na dwukołowy biegacz.

Rowerki dwukołowe dla dzieci

Dla starszych smyków, które dobrze już opanowały utrzymywanie równowagi i potrafią stabilnie utrzymać się na nóżkach, proponujemy rowerki biegowe. Wśród naszych propozycji znajdziesz szeroki wybór modeli wykonanych zarówno z aluminium, jak i drewna – rozwiązanie godne uwagi rodziców żyjących w zgodzie z naturą. Niezależnie od wyboru, wszystkie proponowane przez nas pojazdy dla najmłodszych są lekkie, bezpieczne i wygodne, co zdecydowanie ułatwia naukę i zapewnia każdemu maluchowi moc atrakcji. Sprawdź pełną ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz model, który pokocha Twoje dziecko!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów