Wczytuję dane...

Sport i turystyka

Jesteśmy marką, która zapewnia swoim klientom szeroki wybór odzieży dla dzieci i dorosłych, ale także zabawek, elektroniki, akcesoriów i urządzeń do domu, ogrodu, a także dla sportu i turystyki. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo produkty stworzone z myślą o rodzinnych wyjazdach spędzanych na łonie natury. W ofercie znajdą Państwo materace dmuchane, które sprawdza się zarówno na kampingach, jak i w domu podczas wizyty większej ilości nocujących gości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania modelu stworzonego na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Nasza oferta materacy turystycznych

Każda osoba, która miała przyjemność spędzać wolny czas wśród natury doskonale wie, jak trudno zapewnić komfortowe warunki. Jest to szczególnie ważne, gdy w lesie lub kampingu zostajemy na noc i chcemy następnego dnia obudzić się wypoczęci i pełni energii. Dlatego stworzyliśmy ofertę materacy turystycznych, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Wszystkie proponowane w ofercie modele to produkty marki INTEX – znanego i cenionego producenta na całym świecie.

Wśród propozycji znajdą Państwo modele podwójne w kilku różnych rozmiarach do wyboru – wszystkie o grubości 25 cm, które gwarantują odpowiedni komfort odpoczynku oraz odległość od ziemi. Proponowane modele turystyczne wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa PVC chroniącego przed przemakaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Powierzchnia materacy wykończona została natomiast welurowym materiałem, który gwarantuje ciepło, wygodę oraz niezsuwanie się prześcieradła lub śpiwora. Każdy zestaw wyposażony został także w dmuchany stelaż Fiber-Tech Technology oraz łatkę naprawczą, która zabezpieczy ewentualne uszkodzenie przed wydostaniem się powietrza z wewnątrz.

Model INTEX 64783 został dodatkowo wyposażony w wbudowaną pompkę nożną, dzięki której nie potrzeba zabierać na wyjazd żadnych dodatkowych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych materacy turystycznych, które zapewnią komfortowy odpoczynek, niezależnie od tego, gdzie je Państwo ze sobą zabiorą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów