Wczytuję dane...

Lalki i akcesoria (131)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja
viga

Viga 51307 Gra domino - safari

32,97 PLN*
37,90 PLN*
Oszczędzasz 4.93 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 37.90 PLN
* z podatkiem VAT
Promocja
viga

Viga 50818 Magnetyczne metro

26,01 PLN*
29,90 PLN*
Oszczędzasz 3.89 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 29.90 PLN
* z podatkiem VAT
Promocja
viga

Viga 51366 Krosno tkackie

97,35 PLN*
111,90 PLN*
Oszczędzasz 14.55 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 111.90 PLN
* z podatkiem VAT
Promocja
viga

Viga 50643 Magnetyczny tangram

74,73 PLN*
85,90 PLN*
Oszczędzasz 11.17 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 85.90 PLN
* z podatkiem VAT

  Twoje dziecko zasługuje na dodatki, dzięki którym proces poznawania otaczającego go środowiska, kolorów, kształtów i zachowań będzie ułatwiony i sprawi prawdziwą frajdę! Właśnie dlatego wybierając gry i zabawki dla swojej pociechy postaw na akcesoria edukacyjne i rozwojowe dostosowane do wieku Twojego dziecka oraz jego zdolności poznawczych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne gadżety dla chłopców i dziewczynek. Oprócz drewnianych klocków, puzzli i geometrycznych sorterów, przygotowaliśmy również klasyczne propozycje w postaci wózków dla lalek, zabawkowej kuchni lub samochodzików. Nasze gry i akcesoria pozwolą rozbudzić wyobraźnię malucha, wspomogą naukę podczas stawiania pierwszych kroków na świecie i przede wszystkim zapewnią niezapomnianą rozrywkę!

  Edukacyjne sortery kształtów i puzzle dla maluchów

  Rozwój Twojego dziecka polega nie tylko na nauce pierwszych słów, kroków, ale również na poznawaniu nowych kształtów, przedmiotów, rozwoju motoryki małej i wrodzonych zachowań. Aby wspomóc ten proces przygotowaliśmy akcesoria i gry edukacyjne w postaci sorterów kształtów, cyferek i liter, puzzli czy drewnianych klocków. Nasze gry rozwojowe przeznaczone są w szczególności dla maluchów rozpoczynających swoją życiową edukację pod okiem rodziców.

  Lalki i akcesoria do zabawy dla dziewczynek

  Każda dziewczynka będzie zachwycona prezentem w postaci lalki i wózeczka, w którym będzie mogła go wozić po całym domu i na wspólnych spacerach! Jeżeli Twoja królewna marzy o takiej zabawce, podaruj jej jeden z produktów dostępnych w naszym sklepie! Przygotowaliśmy kolorowe wózki dla lalek, dzięki którym Twoja pociecha rozwinie w sobie umiejętności opiekuńcze.

  Drewniane klocki i zabawki dla małych odkrywców

  Wózki dla lalek, sortery kształtów i puzzle edukacyjne to tylko niektóre gry i akcesoria, które zakupisz w naszym sklepie. Zadbaliśmy o to, aby mali odkrywcy mogli budować niezwykłe konstrukcje z drewnianych klocków, sprzedawać drewniane owoce i warzywa w sklepie, a także układać pierwsze słowa poprzez sortowanie literek w formie puzzli. Twoją pociechę ogranicza tylko wyobraźnia, a od beztroskiej swawoli z wózeczkami i klockami dzieli je tylko parę Twoich kliknięć i dokonanie zakupu w naszym sklepie!