Wczytuję dane...

LEGO® 76398 Harry Potter - Skrzydło szpitalne Hogwartu

Ron jest w szpitalu, a Harry i Hermiona przenoszą się w czasie

W skrzydle szpitalnym Hogwartu™ znajdzie się wszystko, czego potrzebuje chory uczeń. Ron zranił się w nogę. Czy eliksiry pani Pomfrey i Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta™ mu pomogą? Jeśli nie, może zrobi to butelka Szkiele-Wzro. W tym samym czasie w wieży zegarowej Harry i Hermiona używają zmieniacza czasu™. Obróć wieżę, by przesunąć wskazówki zegara i przenieść się w przeszłość, w której czeka kolejna magiczna przygoda!

Wiele sposobów na zabawę

Zestaw LEGO® Harry Potter™ Skrzydło szpitalne Hogwartu™ (76398) wypełniony jest możliwościami zaczarowanej zabawy dla ośmiolatków i starszych dzieci – od opieki nad pacjentami w szpitalu aż po podróże w czasie w wieży zegarowej. Młodzi czarodzieje i czarownice mogą dołączyć do Harry’ego Pottera, Rona Weasleya™ i Hermiony Granger™ w wielofunkcyjnym zestawie inspirowanym niezapomnianą sceną z filmu „Harry Potter i więzień Azkabanu™”. W skrzydle szpitalnym Hogwartu stoją trzy łóżka i parawan, a pani Poppy Pomfrey popycha wózek z eliksirami i słodyczami. Ron leży w łóżku z zabandażowaną nogą, a pod ręką ma butelkę obrzydliwego Szkiele-Wzro.

Do zabawy i ustawienia na półce

W tym samym czasie w wieży zegarowej Harry i Hermiona używają zmieniacza czasu™. Dzieci mogą obrócić wieżę zegarową, by poruszyć wskazówki zegara i przeżyć kolejną magiczną przygodę – tym razem w przeszłości. Górną i dolną połowę zestawu można odczepić i ustawić między nimi inne moduły, więc po połączeniu modelu z innymi zestawami z serii dzieci mogą zbudować cały zamek Hogwart. Ten wszechstronny zestaw z różnymi konfiguracjami ma ok. 26 cm wysokości, 20 cm szerokości i 10 cm głębokości.

4 minifigurki

W tym zestawie LEGO® są minifigurki Harry’ego Pottera™, Hermiony Granger™, Rona Weasleya™ i pani Pomfrey. W środku są też dwie losowe płytki (z 16 możliwych) z kartami czarodziejów do kolekcjonowania. Szczegółowy model Hogwartu™ zachwyci wielbicieli filmów o Harrym Potterze™ i zachęci dzieci do odkrywania wspaniałego świata twórczej zabawy.

Zawartość pudełka

Zestaw zawiera 510 elementów, w tym 4 minifigurki, akcesoria oraz instrukcje budowania.

Szablony produktu

 • Certyfikaty, opinie, atesty: 

  CE

 • EAN (GTIN): 

  5702017153391

 • Liczba elementów: 

  510

 • Nazwa zestawu: 

  Skrzydło szpitalne Hogwartu

 • Numer produktu: 

  76398

 • Płeć: 

  Chłopcy,Dziewczynki

 • Stan: 

  Nowy

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.68

 • Wiek dziecka: 

  8 lat +