Wczytuję dane...
Kod producenta: TK-INF0003
Wysyłka od: brak. PLN

INFLUHEROES Miss Aga Zestaw do odgrywania ról

InfluHeroes to całkowita nowość na polskim rynku zabawek. Ta wyjątkowa linia produktów została przygotowana we współpracy z topowymi influencerami: Martyną Zabawą, Pawłem Malinowskim i Miss Agą, których średnia ilość wyświetleń na kanale YouTube łącznie wynosi ponad 18 milionów miesięcznie!

Polska kolekcja InfluHeroes to część międzynarodowego projektu, angażującego najbardziej znanych influencerów z kategorii zabawek. Martyna Zabawa, Paweł Malinowski i Miss Aga są pierwszymi polskimi YouTuberami zaproszonymi do udziału w tak wyjątkowym projekcie.

InfluHeroes to nowatorskie produkty, wykonane z niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły, sygnowane przez znanych i lubianych influencerów młodego pokolenia, które z pewnością ucieszą wielu subskrybentów YouTube.

Wyjątkowy zestaw do odgrywania ról

Wyjątkowy zestaw do odgrywania ról z efektem WOW, który zapewni każdemu dziecku doskonałą zabawę, pozwoli wykreować oryginalną stylóweczkę i przeniesie je w magiczny świat mediów społecznościowych i Internetu.

Miss Aga wybrała najlepsze i najbardziej charakterystyczne akcesoria, dzięki którym każde dziecko będzie mogło wcielić się w rolę tej popularnej i lubianej YouTuberki.

Produkt dedykowany jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Zawartość zestawu:

  • czerwona peruka,
  • korona,
  • oryginalne okulary Miss Agi
  • i naklejki do ich personalizacji!

Szablony produktu

  • EAN: 

    6924050650883

  • Stan: 

    Nowy