Wczytuję dane...
Model: 5644
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: brak. PLN
Viga 44094 PolarB Zestaw ciastek z paterą


Drewniany zestaw do ciasta jest zawsze gotowy do podania w porze podwieczorku i zapewni rozrywkę Twoim małym księżniczkom na wiele godzin.
Naśladowanie starszych zawsze zapewnia dzieciom świetną zabawę towarzyską z przyjaciółmi, pobudzając kreatywną wyobraźnię, zwiększając manualność, rozwój społeczny i językowy oraz pomagając rozwijać rozpoznawanie kolorów i kształtów.
Zestaw zawiera 9 ciast, 2 kubki, 2 talerze, 2 łyżki i dwupoziomową paterę na ciasto wykonaną z litego drewna. Każdy tort został indywidualnie zaprojektowany tak żeby wyglądał realistycznie.
Odpowiedni rozmiar i gładkie krawędzie są idealne do uchwycenia przez małe dłonie dziecka.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 
Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

 
Wymiar produktu:


Dł. 180mm x wys. 265mm x szer. 180mm
 
Wymiary opakowania:


Dł. 185mm x wys. 270mm x szer. 187mm
Waga brutto: 1,2 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.