Wczytuję dane...
Model: 5642
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: brak. PLN

VIGA 44214 PolarB Zestaw muzyczny- Lis


Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA – zestaw instrumentów muzycznych z serii PolarB. 
Jest idealny dla dzieci od 12 miesiąca życia, dzięki różnorodności elementów wspiera rozwój słuchowy jak i ruchowy. W skład zestawu zalicza się tamburyn, podwójne marakasy i ksylofon z pałeczką perkusyjną. Zabawka pozwala na zapoznanie się z różnorodnością dźwięków oraz układanie pierwszych kompozycji. Zestaw daje możliwość jednoczesnej zabawy kilkorga dzieci ucząc współpracy w grupie. Nie tylko dostarcza rozrywki, ale także może wprowadzać w fascynujący świat dźwięków i muzyki, rozwijając ich zainteresowanie tym obszarem oraz umiejętności kreatywne i poznawcze.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.
Zestaw jest estetycznie zapakowany w kolorowe kartonowe pudełko, w sam raz na prezent.

Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 12. miesiąca życia.

Cała seria zabawek PolarB została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

Wymiar produktu:

Tamburynek- dł. 153 mm x wys. 45 mm x szer. 153 mm
Xylofon- dł. 130 mm x wys. 31 mm x szer. 130 mm
Marakasy- dł. 145 mm x wys. 48 mm x szer. 48 mm
Pałeczka- dł. 120 mm x wys. 15 mm x szer. 15 mm

Wymiary opakowania:
 

Dł. 360 mm x wys. 60 mm x szer. 225 mm
Waga brutto: 0,6 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.