Wczytuję dane...
Model: 5636
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: brak. PLN

Viga 44220 PolarB Układanie tęczy


Zabawa polega na ułożeniu 7 kolorowych łuków wraz z półokrągłym klockiem w tęczę lub w inną, dowolną konstrukcję.
Układanka posłuży początkowo dla najmłodszych jako zabawka, która rozwinie koordynację ręka-oko, zdolność logicznego myślenia i rozpoznawania kolorów. Pozwoli na radosną zabawę zarówno samodzielnie jak i w większym gronie. Gdy nasz Maluszek stanie się Smykiem, posłuży jako gra ucząca: praw fizyki, zarządzania, zabawy w grupie oraz radzenia sobie z niepowodzeniami. Dodatkowo, dziecko będzie rozwijało swoją: wyobraźnie, kreatywność, motorykę oraz sensorykę i jak również myślenie przestrzenne.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
 
Wymiary produktu:

Dł. 220mm x wys. 55mm x szer. 115mm

Wymiary opakowania:

Dł. 285mm x wys. 165mm x szer. 52mm
Waga: 0,7 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.