Wczytuję dane...
Model: 5584
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: brak. PLN
Viga 44690 Sorter kształtów z zębatkami

Sorter kształtów z zębatkami od firmy Viga to zabawka, która ucieszy i zaciekawi każde dziecko. Drewniana układanka z opcją rozpoznawania i sortowania figur geometrycznych to najlepszy prezent dla najmłodszych. Doskonale ćwiczy spostrzegawczość i pamięć oraz uczy rozpoznawania kolorów. To świetna gimnastyka dla mózgu. Połącz sortowanie i układanie kształtów, rozpoznawanie kolorów i dopasowywanie wzorów w jednym!

Zadaniem dziecka jest włożenie 4 klocków o różnych kolorach i kształcie w specjalnie wyżłobione otwory: trójkąt, kwadrat, koło, sześcian na kolorowe koła zębate. Klocki umieszczone są na drewnianej podstawie z paliczkami na których są zatknięte. Koła zębate mają odpowiednio wycięte otwory odpowiadające konkretnym kształtom. Aby uatrakcyjnić zabawkę górne elementy to kolorowe klocki przedstawiające żyjątka: motyla, ślimaka i pszczółkę, których nazw dziecko się uczy.                                                                                         
                                                                          
Ta funkcjonalna zabawka zapewni rozrywkę na wiele godzin Waszemu maluchowi.
Podstawą każdej nauki jest przyjemność czerpana z poznawania.                                                                                  
Wiadomo, iż największe efekty czerpiemy, gdy połączymy naukę z zabawą.
                                                                                                                                                                                         
Zabawka wspomoże rozwój takich umiejętności jak: pamięć, koncentracja uwagi, postrzeganie wzrokowe, logiczne myślenie oraz koordynację ręka - oko. Moc nieocenionych zalet w jednej zabawce, która posłuży długo maluchowi i do której chętnie będzie wracał.

Wybierając zabawki na ogół kierujemy się wartościami jakie niesie za sobą jej zakup. Sorter kształtów z zębatkami i figurami geometrycznymi łączy w sobie praktyczność oraz wpływa na rozwój i edukację dziecka.


Z tematyki edukacyjnej polecamy:

Viga 44050 PolarB Sorter kształtów i kolorów
Viga 44025 PolarB Jeż Jerzy 2w1 sorter do ciągnięcia
Viga 44007 PolarB 5w1 Edukacyjny Sorter
Viga 59235vg Edukacyjny zegar - sorter kształtów

 
Zabawka jest zapakowana w kolorowe tekturowe pudełko. Dzięki czemu zabawka jest idealnie nadaje się na prezent !
 
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 
Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18M+ życia.


 
Wymiar produktu:
dł: 220 mm x wys: 170 mm x szer: 86 mm
Waga: 0,35 kg

 
Wymiary opakowania:
dł: 220 mm x wys: 180 mm x szer: 150 mm
Waga: 0,45 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.