Wczytuję dane...
Model: SNF0022
Kod producenta: SNF0022
Wysyłka od: brak. PLN

Spidey i Super-Kumple Ghost-Spider Glow N' Go Copter

Mali fani popularnego serialu „Spidey i super-kumple” na pewno będą zachwyceni tym superszybkim, biało-różowym helikopterem Glow N’ Go z Ghost Spider za sterami. Natychmiast przyciągnie on uwagę Twojego dziecka, szybko stając się jego nową ulubioną zabawką! Kiedy naciśniesz przycisk na głowie Ghost Spider, helikopter zacznie pulsować, uruchamiając pokaz światełek, z trzema sekwencjami świetlnymi. Naciśnij przycisk dwa razy, aby aktywować tryb losowy i różne sekwencje świetlne oraz efekty dźwiękowe, a później start!

Uwaga: Helikopter Glow N’ Go najlepiej sprawdza się na płaskich i gładkich powierzchniach. Kiedy wpada na przeszkodę, obraca się i rusza w przeciwnym kierunku. Zakręć śmigłami i zobacz, jak sobie radzi! Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło odtwarzać sceny ze swojego ulubionego serialu o małych superbohaterach! Jeśli jesteście gotowi na pełną akcji przygodę, zupełnie jak z serialu Marvela „Spidey i super-kumple”, helikopter Glow N’ Go będzie świetnym początkiem Waszej kolekcji!

Jeśli jesteś gotowy na pełną akcji przygodę z Marvel’s Spidey i jego niesamowitymi przyjaciółmi, pojazd fabularny Ghost-Spider Glow N’ Go Copter jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją kolekcję Spidey!

Kiedy naciśniesz Ghost-Spider, wbudowaną postać, helikopter zaczyna pulsować, uruchamiając ekscytujący pokaz świetlny z trzema sekwencjami świetlnymi. Naciśnij jej głowę po raz drugi, a pojazd zapali się w różnych sekwencjach świetlnych i zaraz po tym wystartuje!

Doskonała zabawa spod znaku pajęczej sieci!

Spidey wraca do gry, a teraz ma nowy, fajny pojazd na niekończące się przygody – helikopter Glow N’ Go z Ghost Spider, superbohaterką znaną z popularnego serialu „Spidey i super-kumple”.

„Spidey i super-kumple”

Witamy w pełnym przygód świecie znanym z serialu Marvela „Spidey i super-kumple”, gdzie ekscytujące przygody nigdy się nie kończą – ani w dzień, ani w nocy! Odtwarzaj wszystkie swoje ulubione momenty z kultowego serialu i dowiedz się, jak zostać bohaterem – i to od samych superbohaterów!

● Ten niesamowity pojazd będzie nową ulubioną zabawką Twojego dziecka! Dołącz do Gwen Stacy, znanej jako Ghost Spider, i razem z nią przeżyj niezwykłe przygody!

● Zabawka została zainspirowana serialem „Spidey i super-kumple”.

● Naciśnij jeden raz przycisk na głowie Ghost Spider, aby aktywować pokaz światełek. Naciśnij go dwa razy, aby aktywować różne ruchy, efekty dźwiękowe i sekwencje świetlne.

● Przenieś do domu superprzygody i pozwól swojemu dziecku odtwarzać jego ulubione sceny oraz wszystkie niesamowite historie z serialu „Spidey i super-kumple” dzięki helikopterowi Glow N’ Go!

● Superbohaterowie są zawsze gotowi, by podać pomocną dłoń! Twoje dziecko może również nauczyć się, jak zostać superbohaterem w prawdziwym życiu, dzięki wszystkim ważnym lekcjom, jakich udzielą mu Spidey i jego niesamowici przyjaciele!

● Stwórzcie własną drużynę superbohaterów i zbierzcie wszystkie zabawki zainspirowane serialem o przygodach Spidey’ego! Do zebrania jest jeszcze więcej pojazdów Spidey’ego i jego super-kumpli oraz cała kolekcja pluszaków!

W zestawie:

● 20cm helikopter Glow N’ Go z wbudowaną figurką Ghost Spider

Wiek:

● Odpowiedni dla dzieci od 3 lat

Szablony produktu

 • Certyfikaty, opinie, atesty: 

  CE

 • EAN (GTIN): 

  191726398653

 • Efekty: 

  dźwiękowe,świetlne

 • Płeć: 

  Chłopcy

 • Stan: 

  Nowy

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  1

 • Wiek dziecka: 

  3 lata +