Wczytuję dane...
Kod producenta: HHJ05
Wysyłka od: brak. PLN

Polly Pocket Flamingowa myjnia zestaw do zabawy

Wizyta na myjni samochodowej wcale nie musi być nudna! Zestaw Polly Pocket Flamingowa myjnia udowadnia, że mycie pojazdu może być wspaniałą zabawą. Myjnia ma dwa poziomy, a w zestawie kryją się ciekawe akcesoria, w tym dwie laleczki, dwie figurki zwierzątek, samochodzik w kształcie różowego flaminga z funkcją zmiany koloru i dwie miseczki na wodę. Dziecko będzie mogło umyć pojazd i zatankować, aby wyruszyć w kolejną podróż pełną przygód. Zestaw jest kompatybilny z większością pojazdów Polly Pocket.

Ciekawe funkcje

Dzieci będą zachwycone funkcjami zestawu Polly Pocket Flamingowa myjnia. Aby rozpocząć zabawę, najpierw należy ustawić samochodzik na chmurkowej windzie, która uniesie go na drugie piętro. Za pomocą miseczki w kształcie liścia dziecko może wlać wodę do chmurki, która spłynie na samochodzik. Ale to nie koniec. Fioletowe plamy znikną z pojazdu pod wpływem wody. Następnie samochodzik przejedzie przez podest z pianą i szczotkami, by dotrzeć do kwiatowej windy, która przeniesie go w dół. Jeszcze tylko tankowanie za pomocą dystrybutora z flamingiem, przekąska i można jechać dalej, lub rozpocząć przygodę na myjni od nowa. W samochodziku zmieszczą się dwie laleczki lub laleczka i zwierzątko.

Zawartość zestawu Mattel Polly Pocket HHJ05

W zestawie Mattel Polly Pocket HHJ05 znajduje się myjnia, 2 mikrolaleczki, 2 figurki zwierząt, 3 akcesoria, 2 miseczki i 1 samochodzik w kształcie flaminga z funkcją zmiany koloru.

Szablony produktu

 • Certyfikaty, opinie, atesty: 

  CE,EN 71

 • EAN (GTIN): 

  0194735068258

 • Stan: 

  Nowy

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.585

 • Wiek dziecka: 

  4 lata +

 • Wysokość produktu: 

  30