Wczytuję dane...
Kod producenta: 576532
Wysyłka od: brak. PLN

L.O.L. Surprise! OMG Movie Magic Studios

L.O.L. Surprise prezentuje zestaw Movie Magic Studios. W roli głównej królowe wielkiego ekranu z doskonałym stylem. To duże opakowanie staje się studiem filmowym z różnymi scenografiami. 4 różne pomieszczenia pozwolą dziewczynce tworzyć niesamowite historie. 12 lalek, w tym dwie lalki OMG, 6 lalek LOL Surprise, 2 zwierzaki i 2 Lil Sisters stanowią wyjątkową obsadę każdego filmu. Każda z nich ma swój unikalny styl oraz dodatki i wygląda znakomicie. Jest tu także sala kinowa, w której laleczki będą mogły oglądać filmy.

Niespodzianki do odkrycia

Dziecko będzie cieszyć się wspaniałym zestawem do zabawy L.O.L. Surprise! OMG Movie Magic Studios. Duże studio filmowe chowa w sobie mnóstwo niespodzianek do odkrycia. Każda laleczka ma ubranka inspirowane różnymi gatunkami filmów, dzięki czemu będą idealnie pasować do scenerii, które znajdują się studiu. Takie sceny jak laboratorium kosmiczne, czy bar prosto z westernów sprawią, że powstaną tutaj wybitne dzieła kinematografii. Dołączone do zestawu okulary 3D pomogą w odkrywaniu jeszcze większej ilości niespodzianek.

Zawartość zestawu OMG Movie Magic Studios

W zestawie znajduje się: LOL Surprise OMG Movie Magic Studios, ponad 70 niespodzianek, w tym 12 lalek do rozpakowania oraz okulary 3D.

Szablony produktu

 • Certyfikaty, opinie, atesty: 

  CE

 • EAN: 

  035051576532

 • Efekty: 

  brak

 • Stan: 

  Nowy