Wczytuję dane...
Kod producenta: HCL16177CEE
Wysyłka od: brak. PLN

HEY CLAY MASA PLASTYCZNA - zestaw POOP OOPS

HEY CLAY otwiera nowy rozdział swojej edu-zabawy!

· bada ludzkie ciało w zabawny sposób z pozytywnym i zdrowym nastawieniem

· często nie jesteśmy przyzwyczajeni do bezpośredniego mówienia o wydzielinach ludzkiego ciała, więc Hey Clay wymyślił, jak uczynić ten temat bardziej dostępnym i otwartym dla rodziców i dzieci

· podkreśla wagę akceptacji siebie na przykładzie 9 przyjaznych bohaterów.

Hey Clay stawia na

· CIEKAWOŚĆ - pomaga naturalnej ciekawości dzieci w motywacji do nauki. Odkrywanie nowych rzeczy jest łatwe, gdy są one prezentowane w zabawny i angażujący sposób.

· NIESPODZIANKI - nowe serie produktów przedstawiają złożone lub abstrakcyjne koncepcje jako postacie, dzięki którym łatwo można nauczyć się nowych informacji

· POMYSŁY- nowa linia produktów na nowo definiuje zestawy edukacyjne i naukowe. Oferuje alternatywę, która obejmuje animację i rzeźbienie, dzięki czemu nauka jest jak najbardziej zbliżona do zabawy.

Zestaw zawiera 16 pojemników z miękką, kreatywną masą oraz kod dostępu do aplikacji dla zakupionej serii postaci. Kolory przedstawione na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wszystkich 9 postaci z zestawu POOP OOPS (kupka, siku, woskowina, wymioty, smark, łza, łupież, bączek, pot). Część masy pozostaje do ponownego wykorzystania, dzięki czemu można zrealizować swój własny kreatywny pomysł. Masa wysycha na powietrzu w przeciągu 24 godzin.

Hey Clay to połączenie kreatywnej zabawy z aplikacją edukacyjną.

Dzięki kreatywnej miękkiej i delikatnej masie o jaskrawych kolorach jesteś w stanie własnoręcznie wykonać piękne figurki/potworki/postacie. Aplikacja pełni rolę przewodnika do tworzenia ich – zaczynając od prostych kształtów aż do sklejenia pełnowymiarowej postaci pobudzając wyobraźnię. Jest przeznaczona do kreatywnej zabawy i kolekcjonowania własnoręcznie wykonanych postaci.

Wiek: 3+

Szablony produktu

 • Certyfikaty, opinie, atesty: 

  CE

 • EAN (GTIN): 

  5904754602297

 • Głębokość produktu: 

  7

 • Płeć: 

  Chłopcy,Dziewczynki

 • Stan: 

  Nowy

 • Szerokość produktu: 

  7

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.54

 • Wiek dziecka: 

  3 lata +

 • Wysokość produktu: 

  15