Wczytuję dane...
Kod producenta: DKF0158
Wysyłka od: brak. PLN

FRU BLU BAŃKI MYDLANE – KOSIARKA + PŁYN 0,4L – DKF0158

Maszyna do baniek w formie kosiarki zachęca dziecko do pchania, aktywizuje je ruchowo i zapewnia wspaniałą zabawę. W przeciwieństwie do zbliżonych produktów kosiarka Fru Blu została zabezpieczona przed rozlewaniem się płynu podczas zabawy, dzięki zastosowaniu zamkniętej buteleczki, dokręcanej do produktu. Zabawka posiada również wbudowaną lampkę LED, która sprawia, że efekt bańkowy jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Połącz dobrą zabawę z magią baniek mydlanych!

Jakość

Maszyna do robienia baniek powstała ze starannie dobranych komponentów, aby nie tylko zachwycać jakością, ale i trwałością. Dzięki wysokiej jakości elementom maszyna do baniek będzie działała niezawodnie na co dzień.

Bezpieczeństwo

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od lat 3 i odpowiada wysokim wymaganiom użytkowników. Stabilna, bezpieczna maszyna posiada certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo zastosowania. Najlepiej używać na zewnątrz pomieszczeń.

Wygląd

Kosiarka w ponadczasowych kolorach to ponadczasowa i modna zabawka, stanie się ulubioną zabawką dziecka. Dzięki składanej rączce maszyna nie zajmuje zbyt wiele miejsca, można zabrać ją na piknik.

Zestaw zawiera:

 • zabawkę-kosiarkę
 • butelkę z płynem o pojemności 0,4 litra.

Wymagane baterie: 3 x AA Baterie nie są dołączone do zestawu.

Zabawa bańkami mydlanymi

Robienie baniek to prawdziwa frajda, a łapanie tych, powstałych w ogromnej ilości to nieograniczona radość dla dziecka. Wraz z przyjaciółmi lub rodzeństwem dziecko będzie zachwycone tym, że bańki tworzą się same.

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904754601580

 • Pojemność: 

  400

 • Stan: 

  Nowy

 • Wiek dziecka: 

  3 lata +