Wczytuję dane...
Kod producenta: 5904754601597
Wysyłka od: brak. PLN

FRU BLU BAŃKI MYDLANE – MASZYNA DO BANIEK + PŁYN 0,4L - DKF0159

Dzięki Maszynie do Baniek przebywanie na świeżym powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejsze. Zabawka przypominająca wiatraczek, produkuje duże ilości baniek w krótkim czasie. Wystarczy ją uruchomić i cieszyć się widokiem roześmianych, łapiących bańki dzieci.

Maszyna do Baniek posiada dokręcany pojemnik na płyn, który zapewnia dużą wygodę bez zbędnego bałaganu. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu dzięki czemu młodsze dzieci nie mają problemu z obsługą. Idealna zabawa w domu i na zewnątrz.

Jakość

Maszyna do robienia baniek powstała ze starannie dobranych komponentów, aby nie tylko zachwycać jakością, ale i trwałością. Dzięki wysokiej jakości elementom maszyna do baniek będzie działała niezawodnie na co dzień.

Bezpieczeństwo

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od lat 3 i odpowiada wysokim wymaganiom użytkowników. Stabilna, bezpieczna maszyna posiada certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo zastosowania. Najlepiej używać na zewnątrz pomieszczeń.

Wygląd

Maszyna do baniek w ponadczasowych kolorach stanie się ulubioną zabawką dziecka. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, można zabrać ją na piknik.

Zestaw zawiera:

 • zabawkę Maszynę do Baniek
 • butelkę z płynem o pojemności 0,4 l.

Wymagane baterie: 3 x AA. Baterie nie są dołączone do zestawu.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Zabawa bańkami mydlanymi

Robienie baniek to prawdziwa frajda, a łapanie tych, powstałych w ogromnej ilości to nieograniczona radość dla dziecka. Wraz z przyjaciółmi lub rodzeństwem dziecko będzie zachwycone tym, że bańki tworzą się same.

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904754601597

 • Stan: 

  Nowy

 • Wiek dziecka: 

  3 lata +