Wczytuję dane...
Kod producenta: DKF0161
Wysyłka od: brak. PLN

FRU BLU BAŃKI MYDLANE - BLASTER HIPPO + PŁYN 0,4 L - DKF0161

Zestaw Hippo Blaster tworzy efektowne bańki mydlane, wyróżniając się przy tym przyjaznym wyglądem i funkcjonalnością. Jest prosty w obsłudze, posiada efekt świetlny oraz wbudowaną buteleczkę, uniemożliwiająca rozlanie się płynu.

Jakość

Maszyna Blaster Hippo powstała ze starannie dobranych komponentów, aby nie tylko zachwycać jakością, ale i trwałością. Dzięki wysokiej jakości elementom maszyna do baniek będzie działała niezawodnie na co dzień.

Bezpieczeństwo

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od lat 3 i odpowiada wysokim wymaganiom użytkowników. Stabilna, bezpieczna maszyna posiada certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo zastosowania. Najlepiej używać na zewnątrz pomieszczeń.

Wygląd

Blaster przypominający niebieskiego hipopotama to ponadczasowa i modna zabawka. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, można zabrać ją na piknik.

Zestaw zawiera:

 • zabawkę Hippo Blaster
 • butelkę z płynem do puszczania baniek o pojemności 0,4 litra.

Wymagane baterie: 3 x AA Baterie nie są dołączone do zestawu.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Zabawa bańkami mydlanymi

Robienie baniek to prawdziwa frajda, a łapanie tych, powstałych w ogromnej ilości to nieograniczona radość dla dziecka. Wraz z przyjaciółmi lub rodzeństwem dziecko będzie zachwycone tym, że bańki tworzą się same.

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  5904754601610

 • Pojemność: 

  400

 • Stan: 

  Nowy

 • Wiek dziecka: 

  3 lata +