Wczytuję dane...
Model: 5579
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: brak. PLN
Viga 50981 Zjeżdżalnia samochodowa- miasto
 
VIGA to renomowana marka, znana z wysokiej jakości drewnianych zabawek, które są trwałe i bezpieczne dla dzieci.
Zjeżdżalnia samochodowa Miasto to duża zabawka w kształcie toru zjazdowego dla kolorowych samochodzików. Zawiera kilka poziomów. Zjeżdżalnie zamocowane są pomiędzy dwoma wieżami których kształt i grafika przedstawia miejskie wieżowce. Tor ma prosty, ale zachęcający do zabawy design. Jego kolorystyka jest przyjazna dla dzieci i przyciąga ich uwagę. W zestawie znajdują się 4 drewniane samochodziki.
Zabawa z torami i samochodzikami rozwija zdolności motoryczne dziecka a także pomaga w rozwijaniu umiejętności rozumienia przyczynowo-skutkowego. Może być zabawą zarówno indywidualną, jak i z udziałem innych dzieci. To doskonała okazja do nauki współpracy oraz rywalizacji w miłej atmosferze. Dzieci mogą eksperymentować z grawitacją, prędkością i kierunkiem ruchu samochodzików. Zabawka zachęca do odkrywania, uczenia się i zabawy w sposób angażujący i edukacyjny.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.

Zjeżdżalnia zapakowana jest w kolorowy karton, w sam raz na prezent
Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 18. miesiąca życia.
Cała seria zabawek VIGA została stworzona aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

DANE TECHNICZNE:
 
Wymiar produktu:
dł: 350mm x wys: 370mm x szer: 100mm
Waga netto: 0,8kg
Wymiary opakowania:
dł: 365mm x wys: 385mm x szer: 106mm
Waga brutto: 0,9kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Sp. z o.o. Sp. k. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.